Żaden użytkownik nie zarejestrował się w typerze (jeszcze).

39 komentarzy do “Ranking

   • admin Autor wpisu

    W informacji, z której korzystałem, jest wyraźnie napisane o 9 miejscowościach i 2 stadionach w Paryżu. Saint-Denis występuje tu jako dzielnica Paryża, więc sprawa nie jest taka oczywista, a przy dokładniejszym szukaniu często natrafiałem też na określane jako przedmieście Paryża.

 1. carnavali

  Pozdrawiam wszystkich TYPERÓW. Widzę, że są już pierwsi faworyci z głęboką merytoryczną wiedzą. Pytania dodatkowe to jak zawsze fantastyczny pomysł Admina Tomasza. Jednak prawdziwa zabawa zaczyna się 10 czerwca.

 2. Kris88

  Mam pytanie czy podczas Euro bedzie można podglądywać jak inni obstawiają? Moim zdaniem uważam że powinien admin zablokować mozliwość podglądania innych z Tego powodu że rywalizacja będzie bardziej interesująca i ciekawsza. Czy inni uczestnicy ze mną sie zgadzają?

  • admin Autor wpisu

   Zastanawiałem się nad tym i chyba rzeczywiście lepiej nie pokazywać typowania innych graczy przed meczem. A jeśli już, to tylko w fazie grupowej. W tej chwili jest to tak ustawione, że typowanie innych jest pokazywane już po zakończeniu meczu, choć na 100% można by było to sprawdzić przy okazji kolejnego meczu towarzyskiego z Litwą, gdybym ustawił go jako normalny mecz do typowania, tak jak to będzie już wyglądało na EURO. Dodatkowo, na tym przykładzie, można by sprawdzić czy działa poprawnie system liczenia punktów.

   • Anwilus

    Pokaż typowanie tylko po zamknięciu okienka i to przez wszystkie fazy turnieju. Po ostatnich mistrzostwach mamy nauczkę że odbywało się to nie zawsze zgodnie z zasadami ducha sportowego. Czekano do ostatnich chwil i typowano tak jak konkurent by nie stracić dystansu punktowego.
    Dawaj testujemy Litwę !!!

   • wioslarz

    Ale w druga stronę też się ryzykowało obstawiało inaczej żeby doskoczyć lub przeskoczyć konkurenta, uważam że ciekawiej będzie udostępniać typowania ewentualnie przy zaciętej końcówce zablokować w fazie finałowej

 3. admin Autor wpisu

  Chyba za proste te pytania, albo łatwo w necie znaleźć odpowiedź. Ostatnio wszyscy zgadują poprawnie! Tak nie może być! Muszę to utrudnić. Choć nie wiem jeszcze jak.

Dodaj komentarz